Serve the City Polska

Our Ukraine Response

Zarejestruj się! Pierwszy otrzymasz najnowsze wiadomości, aktualizacje o wydarzeniach i nasz najnowszy newsletter prosto na Twojego maila!

OSTATNIE WIADOMOŚCI

Informacje & najświeższe wiadomości o nas, naszych miastach i partnerach...

Komu pomagamy?

Sprawiamy, że wolontariat jest nieskomplikowany
ORGANIZACJE NON-PROFIT

Reprezentują Państwo organizację non-profit? Określimy Państwa potrzeby i przygotujemy odpowiednio dopasowane projekty, w których będzie można łatwo uczestniczyć jako wolontariusz. Pomóżmy razem.

OSOBY PRYWATNE

Często widzimy i znamy potrzeby innych. Czas, by poznać ich imiona. Czy znają Państwo kogoś, kto znajduje się w trudnej sytuacji? Oto jak możemy im pomóc.

FIRMY I KORPORACJE

Zarządzamy całym procesem związanym z wolontariuszami, projektem i przepływem informacji, mając na uwadze program wolontariackiej i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), oraz stosując mierzalną weryfikację efektów i ewaluację po projekcie.

LOKALNE SPOŁECZNOŚCI

Współpracując z organizacjami non-profit oraz środowiskiem biznesowym, pomagamy lokalnym społecznościom w upiększaniu przestrzeni publicznej, usuwaniu graffiti, zakładaniu ogródków osiedlowych i innych projektach!

O Serve the City

Czas, by przekroczyć niewidzialną granicę.
Pokora
Współczucie
Szacunek
Odwaga
Miłość
Nadzieja

Serve the City jest globalnym ruchem wolontariuszy, którego początki sięgają 2005 roku w Brukseli (learn more here), skupiającym się na okazywaniu życzliwości i współczucia osobom w potrzebie. Współpracujemy z lokalnymi organizacjami i stowarzyszeniami non-profit opiekującymi się ludźmi, którzy wymagają troski i pomocy. Czynimy to, przygotowując projekty angażujące wolontariuszy. Serve the City organizuje wydarzenia, które umożliwiają wolontariuszom pomaganie na różne, nieskomplikowane sposoby – poprzez sport, muzykę, sztukę i rękodzieło, wspólne posiłki, budowanie relacji itp. Stanowimy pomost między dobrymi chęciami i talentami osób potencjalnie zainteresowanych wolontariatem a konkretnymi projektami pomocy.

Od tego wszystko się zaczyna. Przekraczamy granicę, przechodząc z miejsca, w którym jesteśmy, do miejsca, w którym pomagamy. A to dopiero początek. Naszym marzeniem jest to, by wszyscy ludzie angażowali się w pomoc innym. Zapraszamy wszystkich, którzy mieli okazję nas poznać, do współpracy, ponieważ chcemy przekraczać tę granicę razem.

Serve the City jest dla każdego. Jest rewolucją – rewolucją w niesieniu pomocy. Dzięki niej zmieni się świat.

Bezdomni, ludzie szukający bezpieczeństwa w naszym kraju, osoby starsze, osoby niepełnosprawne, dzieci w potrzebie, ofiary przemocy. Znamy potrzeby tych ludzi. Poznajmy ich imiona.

Wrażenia uczestników

Współpraca z nami daje prawdziwe doświadczenie