Zaangażuj się w nowe projekty!

POTRZEBUJEMY WAS!

Ostatnio pisaliśmy o szukaniu wolontariuszy do przeprowadzania zajęć w schronisku dla kobiet.
Już za niedługo podzielimy się z Wami szczegółami i zorganizujemy zapisy na to wydarzenie.

Nasze zajęcia z języka migowego spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem, więc postanowiliśmy skorzystać jeszcze raz z Waszej pomocy i zorganizować warsztaty i zajęcia, które Wy możecie poprowadzić – zajęcia chcemy skoncentrować na Waszych talentach, umiejętnościach i pasjach.

Każdy z nas posiada pasje, umiejętności i talenty, które mogą być wykorzystane i przekazane innym!  Zajęcia nie muszą być skomplikowane czy bardzo specjalistyczne. Chcemy, by były przyjemne dla Was do przeprowadzenia i pomocne dla potrzebujących! Nie musi to być nic wielkiego – mogą to być zajęcia z origami, rysowania, techniczne czy np. uczące starszych obsługi komputera. Chcemy przede wszystkim wartościowo spędzić czas z podopiecznymi ośrodków w Krakowie, pomóc im zdobyć nowe pasje, nawiązać nowe relacje i dowiedzieć się o potrzebach, które możemy zapełnić! Bez Was nie będzie to możliwe! 

W linku poniżej dostępny jest formularz dla osób chętnych zorganizować zajęcia dla podopiecznych organizacji, z którymi współpracujemy. ⬇️⬇️⬇️

Cieszymy się, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że będziecie chętni podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami z potrzebującymi!