29 grudnia, 2016

Firmy i korporacje

csr-iconDlaczego Serve the City?

Wiele firm i korporacji nie wie, od czego zacząć, gdy rozważają zaangażowanie się w pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Jak znaleźć właściwego partnera non-profit? Który projekt jest najlepszy dla naszej firmy? Od czego zacząć? Nasz zespół Serve the City doskonale zdaje sobie sprawę, że gros firm i korporacji chciałoby się zaangażować w więcej projektów dla lokalnych społeczności, ale napotyka na zbyt wiele logistycznych wyzwań, aby to wdrożyć w życie. Część naszej misji to gromadzenie osób i środowisk gotowych, aby pomagać naszemu miastu w najbardziej bolących miejscach, dlatego przygotowaliśmy procedurę siedmiu kroków, która w znacznym stopniu upraszcza firmom i korporacjom zamienić chęć pomocy w rzeczywistość.

business-path-pol

Efekt końcowy: Profesjonalnie zaplanowany i zrealizowany zewnętrzny projekt dla lokalnej społeczność, opracowany zgodnie z oczekiwaniami Państwa firmy, nie jednorazowy, ale skierowany na zbudowanie współpracy z  lokalną organizacją non-profit. Projekt dostosowany do Państwa potrzeb, doświadczenia i budżetu.

Zapewniamy:

  • Bezpośredni kontakt pracowników z beneficjentami projektu realizowanego wraz z wybraną organizacją non-profit.
  • Pełne zarządzanie projektem od pierwszego do ostatniego etapu.
  • Spotkanie informujące, jak konkretnie projekt pomoże zrealizować przez Państwa wyznaczone cele, i jakie są spodziewane rezultaty.
  • Pakiet informacyjny, który mogą Państwo wykorzystać do promowania uczestnictwa w projekcie wśród własnych pracowników.
  • Pełną opiekę organizacyjną i logistyczną w dniu projektu. Państwo po prostu przyjeżdżają i uczestniczą.
  • Pełen raport sprawozdawczy, podsumowanie, materiał wizualny (zdjęcia i filmy).

Pomoc w kształtowaniu misji społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)

Serve the City oferuje Państwu doradztwo w opracowaniu komponentu CSR tak, aby stanowił on wsparcie dla prawidłowego rozwoju Państwa firmy  i pozytywnie wpływał na produktywność oraz najważniejsze aspekty jej funkcjonowania. Pomożemy Państwu w całym procesie ustalania tego aspektu misji firmy, upewniając się że zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu jest realizowane holistycznie i tworzy trwały fundament współpracy z organizacją non-profit, przynosząc obopólną korzyść.

Budowanie zespołu

Jeżeli nie są Państwo gotowi do pełnego zaangażowania w misję społecznej odpowiedzialności biznesu, oferujemy szeroki zakres aktywności integracyjnych.

Dobrze zgrany zespół jest kluczem do sukcesu w biznesie. Wydaje nam się, że jedną z najlepszych form warsztatów integrujących pracowników jest praca na rzecz lokalnej społeczności. Owe jednodniowe projekty przynoszą podobne korzyści i wymagają porównywalnego przygotowania logistycznego, co nasze propozycje w ramach CSR. Uważamy, że jest to świetny sposób, aby przetestować współpracę z nami bez angażowania się w zobowiązania wynikające z implementacji CSR.

A może już czas, aby Państwa firma zaistniała w życiu Krakowa?

Zachęcamy do kontaktu z nami tutaj, dzięki czemu będą mogli Państwo zapoznać się z różnymi formami projektów społecznych w Krakowie!