TRAUMA & WSPÓŁCZUCIE

Szkolenie Zakończone Certyfikatem

Naucz się skutecznie pomagać innym bez szkody dla siebie!

Fran Graham, autorka książki pt: “Co robić, gdy życie daje w kość?” /What to do when life sucks/, ekspert w zakresie niesienia natychmiastowej pomocy w sytuacjach traumatycznych, poprowadzi w Krakowie 23 i 24 września zajęcia kształcące praktyczne umiejętności pomagania ludziom dotkniętych przez traumę. Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się jak nieść zrównoważoną, długofalową pomoc między innymi uchodźcom z Ukrainy w naszym kraju, a jednocześnie jak zadbać o siebie, aby uniknąć wypalenia. Metodologia i założenia kursu są zainspirowane wartościami chrześcijańskimi, ale zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poglądów, a pozyskane umiejętności będzie można łatwo zaadaptować do swoich potrzeb.


Szkolenie jest dwudniowe (8 godzin każdego dnia) i obejmuje treści eksperckie, odpowiednie także dla osób zawodowo zajmujących się pomocą. Po zakończeniu szkolenia będzie można uzyskać certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Serve the City. Należy także podkreślić, że zajęcia obejmują treści identyczne z certyfikowanym kursem oferowanym przez Uniwersytet Maryland, USA.

Koszt

Zajęcia dwudniowe i certyfikat
Uczestnik szkolenia będzie mógł otrzymać certyfikat uczestnictwa w szkoleniu jako dowód na podnoszenie własnych kwalifikacji i umiejętności. Certyfikat będzie dostarczony po przebytym szkoleniu i po wypełnieniu testu kompetencji. Uczestnictwo w obu dniach i wszystkich sesjach szkolenia jest niezbędne do otrzymania certyfikatu.
250zł
Zajęcia dwudniowe bez certyfikatu
W szkoleniu można uczestniczyć, wnosząc niższą opłatę, jeśli certyfikat nie jest potrzebny lub uczestnik nie jest w stanie wziąć udziału we wszystkich sesjach szkolenia.
200zł

Gdzie: Dajwór 14, Kraków
Kiedy: 23-24 września, 9.00 – 17.00
Język zajęć: angielski i polski (tłumaczenie symultaniczne)


Zapisz się już dzisiaj. Liczba miejsc jest ograniczona! Więcej informacji pod adresem info@servethecity.pl.