29 grudnia, 2016

Organizacje pozarządowe

nonprofit-icon

W każdej organizacji pozarządowej są potrzeby, które jeszcze wymagają spełnienia, oraz cele do zrealizowania. Czasami łatwo jest określić rozwiązanie dla danego problemu, ale brakuje ludzi do jego wdrożenia, lub mają Państwo wystarczająco duży zespół, ale brakuje czasu na tworzenie nowej koncepcji. Serve the City może pomóc w obu przypadkach.  

Tworzymy pomost pomiędzy organizacjami pozarządowymi, wolontariuszami, lokalnymi społecznościami oraz firmami i korporacjami, pomagając w urzeczywistnianiu wizji pomocy naszym miastom, i w ten sposób zmieniając życie osób, które tego najbardziej potrzebują. Pomagamy w organizacji, motywowaniu i zarządzaniu zespołami wolontariuszy złożonych z pracowników firm, członków społeczności oraz osób prywatnych, aby zmierzyć się z dużymi i małymi projektami z odpowiednią troską i zaangażowaniem, nie pobierając przy tym żadnych opłat od organizacji pozarządowych

W jaki sposób możemy pomóc Państwa organizacji pozarządowej?

  • Przyjeżdżamy do Państwa, dowiadujemy się, jakie są Państwa pomysły i potrzeby oraz oceniamy, co jest konieczne, aby zrealizować dany cel (czas, ludzie, budżet).
  • Przygotowujemy projekt, komunikując się z Państwem w każdej jego fazie, a następnie przedstawiamy go potencjalnym wolontariuszom oraz firmom zainteresowanym niesieniem pomocy.
  • Zapewniamy przeszkolonych kierowników projektu, których obecność ma zapewnić jego powodzenie. Dbają oni o to, by wszystko przebiegło sprawnie. Natomiast po ukończeniu projektu kontaktują się ze wszystkimi jego uczestnikami i beneficjentami, aby uzyskać informacje niezbędne do osiągnięcia jeszcze wyższej jakości w następnych edycjach danego projektu.
  • Jesteśmy gotowi współpracować w ramach jednorazowego projektu lub długoterminowych inicjatyw wolontariackich.

Co możemy Państwu zaoferować?

  • Sposobność do dalszego rozwoju poprzez dzielenie się zasobami i pomysłami z innymi osobami, którzy również rozumieją misję pomocy społecznej, i rozbudowanie siatki osób współpracujących.
  • Zapewnienie zorganizowanej grupy wolontariuszy do przeprowadzenia każdego projektu, w którym wolontariusz ma możliwość interakcji z osobą w potrzebie.  
  • Doraźne środki finansowe na pokrycie wydatków na wspólnie realizowane projekty, które wykraczają poza Państwa budżet.  
  • Zapewnienie kontaktu ze środowiskiem biznesowym zainteresowanym bezpośrednią współpracą z organizacjami pozarządowymi w danym mieście.

Mają Państwo gotowy projekt, ale brakuje wolontariuszy? Jesteśmy w stanie pomóc.

Być może potrzebują Państwo wolontariuszy, lub chcą zorganizować projekty, w realizacji których moglibyśmy pomóc. Wystarczy kliknąć na nazwę miasta, wypełnić formularz i ktoś z naszych pracowników skontaktuje się z Państwem w przeciągu jednego dnia roboczego. 

Kraków