Poszukiwane projekty dla Krakowa!

Jesteśmy na etapie przygotowywania katalogu projektów, dzięki którym wolontariusze będą mogli być aktywni a Kraków otrzyma pomocną dłoń!! Dla nas ważne są wszystkie sugestie, inicjatywy czy projekty wolontariackie o różnych formach realizacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o współpracę z organizacją pożytku publicznego, czy o konkretną osobę potrzebującą pomocy, istniejemy po to, aby planować, informować i aktywizować wolontariuszy dla Państwa potrzeb indywidualnych lub w ramach organizacji, jak też reagując na dostrzeżoną „na ulicy” sytuację.  Prosimy o rozpropagowanie naszej inicjatywy wśród przyjaciół, kolegów, współpracowników. Nigdy nie wiadomo, kto może potrzebować pomocy!

Nasi wolontariusze są odpowiednio wyszkoleni i przygotowani do każdego projektu. Wolontariuszy gromadzimy pośród indywidualnych osób zainteresowanych wolontariatem, ale też w firmach i korporacjach w ramach aktywności skupionej wokół tzw. społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Z najwyższą starannością staramy się dobierać właściwe osoby do każdego projektu, biorąc pod uwagę ich preferencje oraz umiejętności, jakich wymaga realizacja danego projektu.

Projekty różnią się skalą – są mniejsze i większe, oraz cyklicznością – jednorazowe lub okresowe. Pomysły na projekty mogą być zgłaszane przez osoby indywidualne, które dostrzegają istniejącą potrzebę, ale nie wiedzą, jak pomóc. Z radością włączymy się do pomocy, wykorzystując naszą bazę wolontariuszy i partnerów, z którymi współpracujemy. Prosimy o przesłanie zgłoszenie swojego pomysłu lub projektu, korzystając z właściwego linku poniżej.

Osoby prywatne Organizacje pozarządowe

Od tego wszystko się zaczyna. Przekraczamy granicę, przechodząc z miejsca, w którym jesteśmy, do miejsca, w którym pomagamy. A to dopiero początek. Naszym marzeniem jest to, by wszyscy ludzie angażowali się w pomoc innym. Zapraszamy wszystkich, którzy mieli okazję nas poznać, do współpracy, ponieważ chcemy przekraczać tę granicę razem.