Wieczór filmowy w noclegowni i schronisku dla bezdomnych mężczyzn

W ramach Serve the City Kraków w poniedziałek (17 lipca) o godz. 18:30 planujemy zorganizowanie wieczoru filmowego w noclegowni i schronisku dla bezdomnych mężczyzn przy ulicy Makuszyńskiego 19 w Krakowie, prowadzonego przez PKPS . Chcemy, aby ten wieczór przebiegał w domowej atmosferze i dlatego w schronisku pojawimy się z domowym ciastem, do którego będziemy serwować herbatę i kawę.

Jak można pomóc?

– poprzez uczestniczenie w tym wydarzeniu – potrzebujemy pomocy w przygotowaniu świetlicy, rozdawaniu ciasta oraz parzeniu kawy i herbaty. W takim przypadku prosimy o przybycie o 17:30 pod wskazany wyżej adres.

– poprzez upieczenie ciasta i dostarczenie go do schroniska około 17:30, lub do siedziby fundacji na ul. Szuwarowej 8/20 (do około 16), ewentualnie wskazanie miejsca, z którego możemy ciasto odebrać – W ostatnim wieczorze filmowym uczestniczyło 60 osób, więc ciast nigdy nie jest zbyt wiele.

– poprzez pomoc finansową na konto Fundacji Serve the City – wystarczy kliknąć na słowo pomoc, aby uzyskać więcej informacji, jak to zrobić.

W razie dodatkowych pytań lub zgłoszenia swojej obecności prosimy o kontakt pod adresem info@servethecity.pl