22 lutego, 2017

Wrocław

Serve the City Wrocław działa już od 2012, realizując drobne projekty ukierunkowane na budowanie relacji. Obecnie współpracujemy z kilkoma Domami Opieki Społecznej, ośrodkiem dla dzieci niepełnosprawnych w Jaszkotlu, fundacją Kairos. W wymienionych wyżej instytucjach przeprowadzamy różnego rodzaju warsztaty, spędzamy czas z podopiecznymi ośrodków, rozmawiamy – po prostu dajemy coś z siebie.

Na pewno każdy z nas zastanawial sie w jaki sposob może zmienić świat. Często wydaje sie to poza naszym zasięgiem. To proste! zacznij od siebie. Przyjdź i przekonaj sie na własnej skórze, że można i – co ważne – to wcale nie takie trudne. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak chociażby sama nasza obecnosc może kogos ucieszyć, przemienić nudną szara rzeczywistość. Spędzenie czasu z innymi ludźmi uszczęśliwia także nas samych. Ta sobota na pewno nie będzie zmarnowaną. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy!

Odwiedźcie naszą stronę na Facebooku – wystarczy kliknąć na ten link, aby dowiedzieć się więcej o Serve the City Poznań. Możecie też skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila wroclaw@servethecity.pl.

Sprawdźcie na Facebooku kim jesteśmy i co planujemy!

[fb_plugin page href=https://www.facebook.com/servethecitywroclaw/ height=600 width=500 tabs=timeline,events,messages]